Way overpriced... there were no pricing labels on the menu. 13 dollars for two nutritional shakes is absurd. Protein is inexpensive, and reasonably priced at stores like GNC and Walmart. What could make the business better is showing the prices on the menu, which would make the environment much more professional. The prices of the shakes should be reduced, since the customer is essentially paying for the powder to be mixed into water...Regards,Cade
Awesome